Djath dhe gjiz

Shitet nga: xxxxxxx 10 Mar 16:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Kemi djath dhe gjiz per shitje jo ne mas me madhe cilsia par po spo kam.qa mi ba tamlit e po duhet me shit kapak
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim