Fushki (pleh) i dhive

Shitet nga: Kreshnik Krasniqi 21 Shk 14:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Fushki e dhive nuk eshte i perzier me kasht kam sasi te mjaftushme perafersisht 5 kamiona te medhej. Perdoret krysesisht per bujqesi per te mbjellura si: per peme dhe perime te gjitha llojev, per lule etj...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim