Gjel

Shitet nga: Haxhi 26 Shk 16:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Malishevë
Osht gjel shum i mir dhe i shnosh
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim