INKUBATOR

Shitet nga: INKUBATOR 09 Shk 15:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

210 EUR

Komuna: Malishevë
Shitet Inkubatori me kapacitet 160 vez esht i mir dhe punohet leht me nji levizje behet rrotullimi i te gjithave veze ,,te merr koh 5 sekonda, per ma shum informata kontaktoni numrin. 049630209.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim