Kinxh

Shitet nga: Xhevat 20 Pri 14:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Malishevë
Shes kinxha dhe dele shterrpa per brisk
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim