LOPE-SIMENTALLK-ME VIQ

Shitet nga: xxxxxxxx 25 Pri 09:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Shes lopen simentallk.Qe nje muaj asht shtu .Lopa ka 20 litra qumesht .Lopa asht e has dhe e urt per me mjel.
Viqi esht mashkull
Pres bleres serioz.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim