Lop Qumshtore afer mushtu dhe me viqa

Shitet nga: ferma 16 Shk 12:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
shiten 7 lop qumshtore simentall veq ni asht motofank ecila shtohet dhe shkon me qumsht afer 40 litra ne dit

tjerat jan simentall dhe kombinim lopt jan te garantuar per gjith qka te gjitha jan mbi 20 deri 40 litra ne dit
Qmimi me marrveshje shiten te gjitha muni me zgedh nja nga nja ose komplet lopt jan te mdhaja dhe pa vrejtje (Urgjent)
044---- 392 --- 855
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim