Lopa me viq dhe pa viq

Shitet nga: Sejdi Gashi 07 Tet 20:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Malishevë
Shitet lopa e mbarsume 4 muaj 1000 Euro,10 litra qumesht ne dite qmimi pak i diskutueshem...
Ndersa me viqin femer qimimi 1550 Euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim