Lope

Shitet nga: enver 29 Nën 19:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
asht e re vetem ni viq e ka ba dhe tash bars 8 muj e gjys. 10 litra qumsht. qmimi 1100
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim