Lope barse

Shitet nga: privat 27 Shk 13:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 400 EUR

Komuna: Malishevë
shes lopen ash rac e lopve te nihmav graufa eka viqin e 4qita si asht bars shtohet ka funi i marsit asht shum lop emir eurt e but ngjina kit lop mundesh edhe me nshu ne qfar do kullose por edhe me majt mrena nshtall ban se asht lop e fermes jo lop e tregtarve arsyja e hjekjes mejan ba shum e kam shtallen e pa mjaftushme tamel qet mvaret prej teje si e ushqen dhe qka i qesish me hanger teun kashku paviq deri ne 18litra ndit ndrrim sbaj mundesh edhe mem shkru nete njejtin numer ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim