MAKUSHA ( STRUCA )

Shitet nga: Isak 06 Shk 23:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR   1 200 EUR

Komuna: Malishevë
Shes dy makusha mashkull dhe femer, jane shume te urte dhe te dashur me njerz. Jane kater vjeq dhe gezojn nje shendet te mire.Kete vite prej tyre pres edhe veze.

Gjithashtu mirrem edhe me shitjen e mjaltit dhe vjamit te gusave qe nje kombinim i ketyre te dyjave fitojme nje ilaq shume te mire per te gjithe ata qe jane te zenur ne gjoks.

Qmimi i mjaltes eshte 10 euro per kg.
Qmimi i mjaltes i perzier me vjam guse eshte 30 euro per kg.
Kemi edhe paketim prej gjysem kg. Cilesia dhe qmimi tek ne jane te panegocueshme . Ju mirpresim ne tel . 049549819 dhe 044795006
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim