Mjalt

Shitet nga: Albin Krasniqi 15 Qer 21:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Malishevë
shes Mjalt 100% origjinal dhe cilesore per shume semundje gjendemi ne fshatin Terpez e Poshtme ne Malishev > 10 euro kg.Mjalt e vitit 2014
Per me shume shiko fotot ne vijim?
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim