Mzati 11 muajsh 2.15€ / kg

Shitet nga: D.Haziraj 13 Dhj 19:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2,15 EUR

Komuna: Malishevë
Shitet mzati 11 muajsh, rreth 350-390kg
Per cilesin e mishit ju garantoj pasi qe ushqimin e vetem qe ka ngrene eshte ballgur misri dhe san!
E kam leshuar edhe ne fushë!
Fshati Tërdec
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim