Pula te bardha per mish

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Arbnor bytyqi 17 Tet 20:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 EUR

Komuna: Malishevë
shesim pula te bardha per mish me shumic dhe pakic shesim edhe me kg.1kg i pules kushton 1.75€ kemi vendin pe paster ktu me shtall.gjithqka osht pa vesvese pulat jon te vakcinume e kan veterinarin e vet gjdo jav jon ne kontroll .te mjekut.ju faleminderit ju presum myshteri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim