Qen Hasky

Shitet nga: Dalip Hoxha 17 Dhj 16:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Malishevë
Shes Qenin Hasky Me emrin Mambo Bashk Me Kuder dhe klysh Edhe 1 muj Lind Qent jan Hasky Alaskes Original ardhun pej amerikes per ma shum kqyrni Foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim