Qura

Shitet nga: qura 21 Sht 22:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Shesim qura jon shum te hershme dotethot jon rac qe qelin shum heret dhe 3/4 nevit jon rac eardhur nga austria gjinden shum pak kjo rac ne ks qurat jon ktone foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim