Shes Dhite

Shitet nga: Qaza 14 Pri 07:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Shes dhite gjithsejt Jan 70 copA Të mdhaja Dhe Jan 65 edha e kan Mu shtu edhe 10 copa ,, dhite Jan Shum Të Mira Jan Të reja Të vaksionuara Jan per marakli ,, pres bleres serioz,,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim