Shiten delet si dhe kinxhat

Shitet nga: Xhelal kryesziu 20 Pri 21:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Malishevë
Shes dele per mish ( Shterpa) njeheeit dhe kinxha ju mirpresim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim