Shiten urgjent

Shitet nga: Besi 20 Jan 10:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Shes mshtjerren dhe muzatin.. me marrveshje 350 kg muzati dhe 450 kg mshtjerra
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim