Ushqim per kafshe/grur i kositur

Shitet nga: x 15 Shk 12:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Shitet ushqimi per kafshe, aferisht 300 duaj, grur i kositur dhe eshte i terur pa e zene shiu.
Cmimi per duaj eshe 1.30 eur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim