Vez te katunit Edhe kompot ose arrshaf te kumbllav

Shitet nga: Jahir 30 Mar 17:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
She's veZ te katunit dhe kompot te kumbullave ose me mire me than arshaf te kumbullave
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim