Viqa. Mshtjerra

Shitet nga: Kushtrim 27 Pri 21:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Kam per shitje 4 mshtjerra te mira 1 i ka 7 muj dhe tri tjera nga 6 muj hajn shum shum mir jan shum tmira per mi mbajt qe te triat shkojn mbi 16-17 liter qumsht nje esht hollshtajn nje simental i qekies dhe dy tjerat jan simentall. Te interesuarit nr 044 653 676 kushtrim jonuzaj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim