Viqa meshkuj

Shitet nga: shyq gashi 07 Shk 10:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
shesim viqa meshkuj te races simental limuzine dhe angus prej 150 kg deri ne 250 kg julutemi vetem bleres serioz te lajmerohen ne nr e shenuar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim