gjela

Shitet nga: gursim 08 Mar 23:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Malishevë
shees gjelat teper tbukur qmimi 35 euro ma lir jo muni edhe me viber dhe whatsapp me kontaktu +37745991408
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim