lopt

Shitet nga: bej ndrrim 18 Mar 19:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 700 EUR

Komuna: Malishevë
shes 3copa lop ose ndrroj me ndoj kerr nese me konvenon kerri duhet tjet mbi 2000 viti prodhimit dizell dhe meklim gjith sesi per momentin jakumba veq njanes foton atu dy tjerat ajde shikoj live mepare ekan qmimin 3700 ero e me ndrrim normal se jan mashtrejt lopt nja ashtu edhe dy shtohen dej ka i 20 prill mundesh edhe ne vajber me komoniku 049 asht me vajber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim