shes viqin

Shitet nga: viqi 23 Mar 10:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Malishevë
shes viqin 1 muj e gjys asht shum viq imir dhe ishnosh kush eman ja shef hajrin se shton killa se asht viq i races kapak han ama hale duhesh mej jap tamel mundesh edh ne viber me kontaktu049630815
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim