shitet biku

Shitet nga: fatlum gashi 20 Jan 12:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Shitet biku i majtur me ballgur dhe grun te zin qmimi ka 2.25
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim