Elektormotorra

Shitet nga: Besart 02 Mar 08:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Kemi elektromotorra te ndryshum, Elivator , Kermilla, Kompresora etj..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim