Maqin per prerjen e gurve (granit,mermer)

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agimi Granit 09 Tet 19:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Komuna: Malishevë
Prodhimet : Makina dhe vegla industriale
Asht ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim