Bosh pompa per rokovic 65

Shitet nga: Shitet bosh pumpa ne gjendje te rregull 17 Mar 19:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Malishevë
Prodhimet : Për mekanikë dhe lavazh
Shitet bosh pumpa e rokovices 65

Ne Gjendje te rregull ....
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim