Magjina qe brusit stiripolin

Shitet nga: Basri 13 Shk 14:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Prodhimet : Për mekanikë dhe lavazh
Kerkoj magjin per brusitjen e stiropolit qe ka kush le te me lajmron ne qita nr edhe ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim