Karrika dhe tavolina

Shitet nga: Valmir 08 Nën 19:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Malishevë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes karrikat dhe tavolina dhe frizin Qe ësht ne gjendjen Te regullt cmimi per nje completë tavolines me karrika kushton 50 euro.
Frizin kushton 500 euro qe ësht ne gjendje Te mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim