Karroc e pershtatshme per restaurante

Shitet nga: Xeni 03 Dhj 19:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Karroc e pershtatshme per restaurante per kopshte
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim