furrë per pica

Shitet nga: Rilind 02 Nën 20:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR   200 EUR

Komuna: Malishevë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
shes furren per pica eshte ne gjendje shum te mir teknike.e ardhur nga Gjermania
044880511
049880525
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim