inventar

Shitet nga: Arifi 27 Jan 13:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes inventar per Kafiteri me qmime shum te mira
tel.044 356 260,viber
049 284 396
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim