Frigorifera per markete

Shitet nga: zenel 02 Pri 11:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Prodhimet : Për shitore/butiqe
Frigorifera per markete me gjatesi te ndryshme per mirmbajtje dhe ngrirje te thelle..Per info mund te kontaktoni ne tel 044 201 248
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim