Kerkoj Makin per ngjitjen e pullave te metalit

Shitet nga: Ari 06 Dhj 17:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Prodhimet : Për shitore/butiqe
Kerkoj Makin per ngjitjen e pullave te metali
Lajmerohuni ne tel. Dhe viber 044160425
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim