Rafta per shitore

Shitet nga: Xxx 29 Nën 12:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Malishevë
Prodhimet : Për shitore/butiqe
Shes rafta per shitore nga metali 2 meter te gjat dhe 1 meter te gjer raftat jan te pa perdorur ne kese te gjitha qmimi padiskutushem 1 meter 30 euro
Kemi 30 metra gjithsej
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim