2 Karrika Stomatoligjike

Shitet nga: Baki Morina 13 Jan 09:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Prodhimet : Paisje për mjeksi
shes 2 karrika stomatologjike te perdorura ne zvicerr, jane te ruajtura dhe ne gjendje te rregullt, optimal per fillistar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim