Makin per rroba qepje

Shitet nga: Gezim 23 Dhj 10:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Prodhimet : Të tjera
Per qepjen e rrobave dhe qendisjen
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim