Nxemje qendrore me dru dhe qymyr

Shitet nga: Bledar Limaj 02 Tet 18:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Prodhimet : Të tjera
Shitet nxjemja qendrore me dru dhe me qymyr 250W

Qmimi sipas marveshjesh
Nr; +38649546545 ose edhe me viber
Edhe ne 044229572
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim