Pajisje per matje dhe laser

Shitet nga: sami 11 Sht 17:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Malishevë
Prodhimet : Të tjera
shitet pajisja e cila sherben per matje te siperfaqeve laser si dhe i gjen kabllot e rrymes neper mure
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim