N.SH- HIDRO-SAN

Shitet nga: samija 27 Krr 22:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Sektori : Të tjera
Bejm shtrirjen e gypave per pompa te derivateve percjelljen punimeve ndrrimin e pompave harmonikave si dhe qdo gje qe ka te bej me kete lami me respekt stafi HIDRO-SAN kontakto edhe ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim