BEJM PUNIMET E RRJETIT TE UJSJELLSIT DHE TE KANA..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Hidro-Ndertimtar 06 Mar 17:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Sektori : Të tjera
Punojm drenazhimin e ujrave ,rezervarin per akumulim te ujit,dhe ventilimin me valvulat te ajrosjes . Punojm hidroizolimin .bejme montimin e pjeseve fazonike,gjithat dimensioneve gypave alkaten fi 50.110.160.200.280.315.355.400.560.e deri ne fi 800.Montojm te gjitha pompat e ujit nentoksore mbitoksore,kryesisht dhe montimin e hidrantave.Ventilimin,montimin e tabeles diellore.Njekohsiisht kryjm objektet te larta dhe te ulta komplet rrjetin dhe sanitarin.Per keto pun i'u garantojm me afat te gjate.

Tel:044652351
Tel:049101488
Tel:045390781
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim