BEJM RREGULLIMIN E OBORREVE

Shitet nga: Agron 19 Krr 15:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Sektori : Të tjera
Bejm rregullimin e oborreve trotuarve dhe te gjitha punet me kupza te betonit. Ne ju garantojm per punen qe bejm per me shum informohu ne 044515633 - 044937242.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim