Bejm rregullimin e oborreve parqeve trotuarve dh..

Shitet nga: Goni-D 13 Shk 15:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Sektori : Të tjera
Bejm rregullimin e oborreve trotuarve dhe te gjitha punet me kupza
Te betonit ne menyr profesjonale , ne ju garantojm per punen qep e bejm.per me shum informohu
Ne 044515633 044937242

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim