Bejm rregullimin e oborreve parqeve trotuarve dh..

Shitet nga: betim kastrati 12 Krr 12:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Sektori : Të tjera
N.P.SH.GONI-D BEJM RREGULLIMIN E OBORREV TROTUARVE DHE TE GJITHA PUNET ME KUPZA TE BETONIT
NE MENYR PROFESJONALE NE JU GARANTOJM PER PUNEN QE E BEJM.PER ME SHUM KONTAKT,O NE 044515633 & 044937242
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim