Kryejmë shpime për Pilot-projekt në çdo teren me..

Shitet nga: VPD Vllezerit Paqarizi 04 Pri 20:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Sektori : Të tjera
Kryejmë shpime për Pilot-projekte (për bazamente,shtylla urash, rrugësh etj.
Dimensionet: fi500, fi 600, fi 800, me kolona mbrojtese si dhe fi 1000
Poashtu bëjmë edhe hapjen e puseve të të gjitha dimensioneve në te gjitha terenet si ne : terene te forta (guri) terene te buta (dheu) si dhe ne terene ku ka shembje.(pilota.bunara.hapje.shpime.puse.)
Informata;
Tel: +377 44 184 114
+386 49 184 114
+377 44 204 877
fb : VPD VLLEZERIT PAQARIZI DRAGOBIL
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim