Punime me knauf dhe fasada

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ''Gipi pentyr,, 20 Shk 11:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Sektori : Të tjera
Dekurime te sallonave me knauf,
Dekurime te sallave te ndryshme me knauf,
Ndarje te banesave me knauf,
Punime me te gjitha llojet e ngjyrave,
Punime me fasada,
Izolim te enterierit dhe eksterierit etj...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim