Punojme Gips Dekor,Knauf ,Glet,Fasada etj.

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Gipser "Luani" 10 Mar 13:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Malishevë
Sektori : Të tjera
Punojme Gips Dekor,Knauf ,Glet,Fasada etj .ne menyre profesionale dhe me garancion,me pervoje 20 vjeqare,
dhe me kompenzim me vetura etj.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim